Plac Szczepański 3, 31-011 Kraków
PL EN

Badania Kliniczne

Dotychczasowe doświadczenie
ALERGOLOGIA
PULMONOLOGIA
IMMUNOLOGIA / REUMATOLOGIA
DERMATOLOGIA
CHOROBY WEWNĘTRZNE
ENDOKRYNOLOGIA
CHOROBY METABOLICZNE

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszym ośrodkiem badań klinicznych działającym przy Specjalistycznej Poradni Lekarskiej. Zatrudniamy lekarzy specjalistów , którzy posiadają długoletnie doświadczenie w badaniach klinicznych oraz odpowiednie kwalifikacje. Współpracujemy również ze przyszpitalnymi specjalistycznymi poradniami lekarskimi, lekarzami rodzinnymi i specjalistami w naszym rejonie.

Specjalizujemy się w następujących dziedzinach:

  • ALERGOLOGIA
  • Angiologia
  • Choroby rzadkie
  • Dermatologia i wenerologia
  • Endokrynologia i choroby metaboliczne
  • IMMUNOLOGIA
  • Medycyna estetyczna
  • PULMONOLOGIA
  • REUMATOLOGIA

Badania kliniczne prowadzimy bardzo starannie, dbając o ich wysoką jakość. Prowadzimy regularne szkolenia naszego personelu. Centrum pracuje według własnych procedur, które wykorzystujemy w codziennej praktyce. Podczas planowania badania klinicznego szczególnie dużo czasu poświęcamy na pre-screening, co przekłada się na skuteczne rekrutacje. Bardzo dobrze funkcjonuje opracowany system włączania pacjenta do badania klinicznego, a następnie utrzymania go w badaniu. Naszym pacjentom zapewniamy opiekę w badaniu oraz po jego ukończeniu, co pozwala nam na obserwacje długoterminowe pacjenta. W każdym badaniu pacjenci prowadzeni są przez lekarzy specjalistów.

Ośrodek jest bardzo dobrze wyposażony. Dostępne są 3 gabinety lekarskie, gabinet zabiegowy i zaplecze administracyjne. Oprócz podstawowego sprzętu medycznego centrum posiada: spirometr, wirówkę z chłodzeniem, komorę laminarną, zamrażarkę -70°C, usg jak również wideodermatoskop. Poza tym dysponujemy pomieszczeniem przeznaczonym do przechowywania leków w kontrolowanej temperaturze, miejscem do pobierania krwi i jej obróbki laboratoryjnej oraz wyodrębionym miejscem z komfortowymi fotelami służącymi do wlewów dozylnych. Dodatkowo posiadamy miejsca gdzie jest przechowywana dokumentacja z badań klinicznych z ograniczonym dostępem. Dysponujemy również stanowiskami dla koordynatorów i monitorów oraz pokojem konferencyjnym.

Prowadzimy badania faz I-IV.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

W sprawie badań klinicznych prosimy o kontakt:

Katarzyna Gajda,
katarzyna.gajda@dobrylekarz.com.pl

Małgorzata Dyczek,
malgorzata.dyczek@dobrylekarz.com.pl